Tech. podpora: +420 910 117 855

Publikované 16. mája 2019

Program Mini obsahuje vše, co potřebujete pro obsluhu zákazníka a práci s účty přímo v aplikaci na tabletu či chytrém telefonu. Je naprosto dostačující pro malé provozy, které nevyžadují evidenci skladů, kontrolu zaměstnanců či podrobné výkazy o prodeji – například stánky s občerstvením nebo malé kavárny.

Program ProOne kromě pokladny na tabletu zahrnuje přístup do webové správy Vašeho provozu přes internetový prohlížeč. Webová zpráva Vám umožní nastavení provozu (menu, receptury, bonování, vzhled účtenky), správu skladů (naskladňování, přehled aktuálního stavu skladových zásob, inventury) či přehled tržeb (za stanovené časové období, po jednotlivých zaměstnancích nebo po položkách). ProONE tak plně nahrazuje klasické pokladní systémy a hodí se pro menší či středně velké podniky, kterým postačí pokladna na jednom displeji (tabletu).

Program ProPlus obsahuje vše, co program ProOne, lze jej ale používat na více pokladnách současně. Využijete jej, pokud Váš provoz potřebuje více statických pokladních displejů, nebo chcete-li vybavit obsluhu tzv. . „Mobilními číšníky“ – tj., chytrý telefon či malý tablet s Papayou dáte k dispozici každému číšníkovi, aby mohl zadávat objednávky přímo od stolu Vašich zákazníků.